31 Mart 2024 Mahalli İdariler yerel seçimlerini geride bıraktıklarını belirten Şahin, ülkenin tümünde parti adına kendi logolarıyla seçimlere katıldıklarını söyledi.

HÜDA PAR olarak amaçlarının belediyeleri kazanıp 'Hür Belediyecilik' anlayışını halka göstermek olduğunu vurgulayan Şahin, "Amacımız bir belediyede hizmetler dürüstçe ve hakkaniyet üzerine nasıl yapılır diye örneğini göstermekti. Halkımız Türkiye'de ve Batman'da aldığımız oyları bizlere teslim etti. Bu anlamda bize oy veren ve vermeyen tüm seçmenimize ve halkımıza teşekkür ederiz." dedi.

Yapıcıoğlu'ndan vefat eden Abdulmecid Zindani için taziye mesajı Yapıcıoğlu'ndan vefat eden Abdulmecid Zindani için taziye mesajı

"Kadrolarımız çok iyi bir seçim örneği gösterdi"

Batman'da sürdürdükleri seçim kampanyasında adayları Serkan Ramanlı ve kadrolarının performansının sahada çok iyi bir seçim örneğini göstermekle neredeyse tüm Türkiye'nin dikkatini çektiğini vurgulayan Şahin, "Bu anlamda da başta adayımız Serkan Ramanlı'ya teşkilatımıza ve kadrolarımıza da teşekkür ediyoruz. Batman'da elimizde olan belde belediyesini tekrar kendi partimizin logosuyla kazanmış olduk." diye konuştu.

"Seçimi kazanan tüm adayları tebrik ediyorum"

Batman'da oylarını yaklaşık 3 kat artırarak ikinci parti konumuna yükseldiklerini aktaran Şahin, şöyle devam etti:

"Bu da partimiz üzerinde oluşturulan algıların yıkıldığını göstermiştir. HÜDA PAR olarak inanç, kültür, dil ve hizmet anlayışımıza karşı halkımızın teveccüh gösterdiğini gördük. İnşallah bugünden sonrada hiç vakit kaybetmeden parlamentoda olan 4 vekilimizle halkımıza hizmet göstermeye ve halkımızın sorunlarına çözüm üretmeye çalışacağız. Bu anlamda partimizin de kurumlarımızın da telefon numaralarının halkımıza açık olduğunu ifade etmek isterim. Mahalli İdareler Seçiminde kazanan bütün adayları tebrik ediyor, ülkemize, memleketimize ve Batman'ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bizlere destek vermiş, vermemiş bütün seçmene ve halkımıza teşekkür ediyoruz." (İLKHA)

Kaynak: ilkha