HÜDA PAR Malatya Belediye Başkan Adayı Dönmezer, Yeşilyurt İlçesi Zaviye Mahallesi Abdülkadir Eriş Ortaokulu 1306 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Öz eleştirimizi cesaretle yapacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan: Öz eleştirimizi cesaretle yapacağız

Oyunu kullandıktan sonra çıkışta gazetecilere açıklamada bulunan Dönmezer, "Hayırlısıyla 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri bugün yapılıyor. Rabbim kazasız, belasız ve husumetsiz bir şekilde hizmet yarışına vesile kılsın. Aylardır İl, ilçe teşkilatlarımız, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla birlikte sahada gönüllülük esasıyla gerçekten canı gönülden bir seçim çalışması yürütüldü. On binlerce kardeşimizin, hemşehrimizin elini sıktık, gönüllerine girdik. Bu yönüyle zaten biz seçimden galip bir şekilde ayrılıyoruz. Kaybettiğimiz hiçbir şey yok. Kazanmak veya kaybetmek göreceli bir kavram. Bizim bu seçimlerde vatandaşlarımızla bire bir iletişim halinde olmamız, onlara partimizi, davamızı anlatmamız bizim için en büyük kazançtı. Seçimin sonucu ne olursa olsun memleketimiz için hayırlara vesile olsun" dileğinde bulundu.

Öte yandan Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şahin Arslan oyunu Biruni İlkokulu 1286 nolu sandıkta, Battalgazi Belediye Başkan Adayı Halil Yıldırım ise Şehit Astsubay Feyzullah Taşkınsoy ortaokulu 1236 nolu sandıkta kullandı. (İLKHA)

Kaynak: ilkha