HÜDA PAR Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet İlker Dönmezer, beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Şahin Arslan ve Battalgazi Belediye Başkan adayı Halil Yıldırım ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında, pazar esnafı, sanayi sitesi esnafı ve konteyner kentlerde ikamet eden vatandaşları ziyaret etti.

Ziyaretlerde esnafın ve vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Dönmezer, HÜDA PAR'ın misyonunu ve seçildikleri takdirde yapacakları hizmetleri anlatarak, kendilerinden destek talebinde bulundu.  

AK Parti, Ardahan'da sonuçlara itiraz etti AK Parti, Ardahan'da sonuçlara itiraz etti

"Halkımız bizi bizden dinledikçe ve partimizi tanıdıkça ilgi ve teveccühleri artıyor"

Dönmezer, "Partimiz kurulduğu günden beri maalesef bir güruh sürekli bizi farklı yerlere çekme gayreti içerisinde. Onlar bunu yaptıkça halkımız bizi daha çok araştırıyor ve bizi bizden tanımaya çalışıyor. Hem il hem ilçe başkanlıklarımıza yapılan ziyaretlerde hem de bizim yaptığımız ziyaretlerde halkımız bizi bizden dinledikçe ve partimizi tanıdıkça partimize olan ilgi ve teveccühleri artıyor. Ve hatta bazıları 'Sizi bu şekilde bilmiyorduk' diyerek helallik diliyor. Halkımıza hakkımız helaldir ama birkaç oy uğruna iftira atarak bizi farklı lanse etmeye çalışanlara asla hakkımızı helal etmiyoruz. Biz, ilk günden beri bunu söylüyoruz. Seçimi kaybetmemize mal olsa bile yapamayacağımız hizmetin sözünü vermeyeceğiz. Halkımıza yalan söylemeyeceğiz ve emanete ihanet etmeyeceğiz. Varsın birileri bizi farklı lanse etmeye çalışsın. Allah'ın izniyle HÜDA PAR'ın güneşi doğmuştur ve halkımızda bunun farkındadır. Çünkü yaptığımız ziyaretlerin çoğunda halkımız bu sefer HÜDA PAR diyeceklerini belirtiyorlar" ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Kaynak: ilkha