Bugün saat 18.00'de başlayacak seçim yasakları öncesinde çalışmalarını merkez Sur, Yenişehir, Bağlar ve Kayapınar ilçelerini kapsayacak şekilde oluşturduğu araç konvoyuyla tamamlayan HÜDA PAR İl Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faruk Dinç başta olmak üzere ilçe adaylarının anons araçlarıyla Diyarbakır'ı turladı.

Merkez Sur ilçesi Şeyh Said Meydanı'nda başlayan araç konvoyu, Ali Emiri Caddesi üzerinden Urfa Kapı Kavşağından İstasyon Caddesine doğru ilerledi. Yenişehir ilçesinde devam eden konvoy; Şehitlik Caddesi, Sezai Karakoç Bulvarı, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Akkoyunlu Caddesi ve Sunay Caddesini takiben Bağlar ilçesine kadar uzadı.

Yapıcıoğlu: İlker kardeşimiz en çok arzuladığı secde anında gülerek Rabbine kavuştu! Yapıcıoğlu: İlker kardeşimiz en çok arzuladığı secde anında gülerek Rabbine kavuştu!

Bağlar ilçesinde halk arasında hatboyu olarak bilinen Dr. Ahmet Bilgin Caddesi üzerinden ilerleyen konvoy, Aydın Arslan Bulvarı'nı takiben Emek Caddesiyle ilçeyi tamamladı. 206 nolu sokakta Kayapınar ilçesine giriş yapan araç konvoyu, Fırat Bulvarı üzerinden ilerleyerek Yeni Stadyum önünde şehir turunu sonlandırdı. (İLKHA)

Kaynak: ilkha